"Na zlecenie tutejszego Sądu PTE przeprowadziło szkolenie warsztatowe z bloku płacowego dla pracowników Oddziału Kadr i Oddziału Finansowego. W opinii słuchaczy wiedza była przekazywana w sposób zrozumiały i kompetentny."

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

"Szkolenie zostało przez uczestników wysoko ocenione pod względem merytorycznym jak i metodycznym. Sposób prowadzenia zadjęć, poziom materiałów szkoleniowych, jak i współpraca z organizatorem była bardzo dobra i przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Podczas realizacji umowy PTE dało się poznać jako profesjonalny i rzetelny wykonawca, tym samym gwarantując wysoką jakość oferowanych szkoleń"

Leroy Merlin

"Szkolenia zostały przeprowadzone zgodnie z umową i przyjętym harmonogramem. W związku z powyższym rekomendujemy Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku jako rzetelnego wykonawcę usług"

SAG Elbud Gdańsk S.A.

"Profesjonalizm, wysoka kultura, wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz zaangażowanie wszystkich wykładowców sprawia, że szkolenia, kursy są bardzo interesujące i dobrze oceniane przez uczestników szkoleń. Jesteśmy zainteresowani utrzymaniem dalszej, dobrej współpracy i z przyjemnością polecamy PTE jako dobrego partnera do współpracy w zakresie szkoleń."

Lubiana - Zakłady Porcelany Stołowej